HRVATSKI--SAVEZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI--SAVEZ


 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 SUZE SINA RAZMETNOGA

Go down 
Autor/icaPoruka
dudu
Admin
dudu


Broj postova : 5
Age : 31
Location : Herceg Bosna
Registration date : 14.11.2007

SUZE SINA RAZMETNOGA Empty
PostajNaslov: SUZE SINA RAZMETNOGA   SUZE SINA RAZMETNOGA Icon_minitimeuto pro 11, 2007 10:48 pm

'Slavene, igrači, navijači, kajem se!'



--'Žao mi je, neće se više ponoviti. Obećao sam prijatelju doći na rođendan, ali nažalost, ostali smo nešto duže i netko nas je uslikao', kaje se zbog cajki Rakitić i moli sve za oprost.

PUCA K'O ŠAMPANJAC
Rakitić izbačen iz momčadi zbog cajki!
Nakon što je uhvaćen kako u Duisburgu lomi na frenetičnom koncertu srpske folk zvijezde Mile Kitića, Ivan Rakitić nazvao je glasnogovornika hrvatske reprezentacije Davora Gavrana pokajavši se za sve što je napravio.

MAMA U BOJI
'Volim starije žene!'
Ivan je, naime, zajedno sa suigračima iz Schalkea, Srbinom Mladenom Krstajićem i Nijemcem Jermainom Jonesom, zabrazdio u jednom duisburškom noćnom klubu, u nedjelju ujutro. Povod je, kaže, bila proslava rođendana na koju ga je prije desetak dana pozvao jedan prijatelj.

"Žao mi je što se to dogodilo. Razlog je banalan. Nakon utakmice protiv Eintrachta otišli smo na rođendan, ostali, nažalost, nešto duže i netko nas je uslikao", rekao je Rakitić glasnogovorniku Gavranu te nastavio:

"Znam sam da sam pogriješio i da moram snositi posljedice, ali se iskreno kajem. Ispričao sam se treneru i suigračima u klubu koji su ispriku prihvatili. Ispričavam se i izborniku Biliću suigračima i svim hrvatskim navijačima", rekao je najmlađi Vatreni i obećao da se to više nikad neće ponoviti.

Vjerujemo da mu nitko neće to predugo pamtiti, kao što je bilo i u slučaju trojca poznatog iz slučaja Fontana, no prve sankcije zbog noćnog provoda već su stigle.

Trener Mirko Slomka za prvu je ruku kaznio svoje igrače neigranjem u večerašnjoj utakmici B skupine Lige prvaka protiv Rosenborga. Tek poslije, vodstvo kluba će razmotriti eventualne daljnje sankcije.
[Vrh] Go down
 
SUZE SINA RAZMETNOGA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI--SAVEZ :: Zabava i Slobodno vrijeme :: Sport-
Forum(o)Bir: